EKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’nin Medikal Olmayan Destek Hizmetler yönetimini üstlendi

Tepe Servis ve Yönetim, hizmet verdiği hastaneler arasına Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’ni de ekledi. Bu iş birliğinden dolayı mutlu olduklarını belirten Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Güler, “Şehir hastanelerinde hizmette kalite standardını önemli ölçüde arttırmak için çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Medikal olmayan destek süreçlerinin belgelendirilmesi ve sunduğumuz hizmetlere özgü eğitimlerin verilmesi için Sağlık ve KYS Profesyonelleri ile Kamu Özel Ortaklığı çerçevesinde etkili ve memnuniyet derecesi yüksek çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

Müşterilerinin “entegre tesis yönetimi” kapsamında tüm hizmet ihtiyaçlarına çözüm üreten, yüzde 100 yerli sermayeli şirket Tepe Servis ve Yönetim, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’nin Medikal Olmayan Destek Hizmetler yönetimini üstlenerek hizmet vermeye başladı. Tepe Servis ve Yönetim, hizmet verdiği hastaneler arasına eklenen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Temizlik, Hasta Yönlendirme Refakat Resepsiyon ve Taşıma, Atık Yönetimi ile İlaçlama hizmeti veriyor.

“Hizmette kalite standardını arttırmak için çeşitli çalışmalar yapıyoruz”

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’ne hizmet verecek olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Güler, şunları söyledi:

“Yozgat, Mersin, Isparta, Ankara ve Gaziantep Şehir Hastanelerine hizmet veren Tepe Servis ve Yönetim olarak, hizmet verdiğimiz hastaneler arasına Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’ni de ekledik. Bu iş birliği için çok mutluyuz. Sağlık kuruluşlarının Destek Hizmetler yönetiminin bilinçli ve tüm kurallara uygun olarak yapılması büyük bir önem arz ediyor. Tepe Servis ve Yönetim olarak bu bilinçle şehir hastanelerinde hizmette kalite standardını önemli ölçüde arttırmak için çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Medikal olmayan destek hizmetler süreçlerinin belgelendirilmesi ve sunduğumuz hizmetlere özgü eğitimlerin verilmesi için Sağlık ve KYS Profesyonelleri ile Kamu Özel Ortaklığı çerçevesinde etkili ve memnuniyet derecesi yüksek çalışmalar yürütüyoruz. Tepe Servis ve Yönetim olarak, sağlık tesisinde ve diğer tüm kullanım alanlarında en iyi düzeyde hizmetlerimizin sunulması için SKS (Sağlıkta Kalite Standartları), kanunlar, yönetmelikler, yürürlükte olan en iyi endüstri uygulamaları, sağlık ve güvenlik kuralları, düzenlemeleriyle ilişkili tüm ilgili kararnameleri takip ediyor, gerekli kurallar ve şartları uyguluyoruz.”

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. hakkında:

2008’de kurulan Tepe Servis ve Yönetim A.Ş., Tepe Kurumsal Çözümler çatısı altında yurt çapında kurumsal müşterilerinin “Entegre Tesis Yönetimi” kapsamında tüm hizmet ihtiyaçlarına çözüm üreten yüzde 100 Türk sermayeli lider yönetim şirketleri arasında yer almaktadır. Fortune 500 Türkiye 2020 listesinde 417. sırada yer alan Tepe Servis, aynı listede Türkiye’nin yeni şirketleri sıralamasında 36., Ankara il sıralamasında 55., sektörel sıralamada 11., çalışan sayısı sıralamasında 36., öz kaynak karlılığı bakımından 319., faiz ve vergi öncesi kâr-zarar sırlamasında 407. sırada yer alıyor

Başa dön tuşu