3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Awards 2023’ten ödülle döndü

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, deneyim tasarımı alanında Türkiye’de verilen en önemli ödül olarak kabul edilen A.L.F.A. Awards 2023’te Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın “Customer Brand”i olarak ödüle layık görüldü. 

2015 yılından bu yana en iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards’un kazananları belli oldu. Arzum, A.L.F.A. Awards 2023’te Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın “Customer Brand”i (Müşteri Markası) seçildi. A.L.F.A. Awards kazananları 16 Kasım’da Hilton İstanbul Bomonti‘de gerçekleştirilen törenle sahiplerini bulurken, Arzum adına ödülü, Arzum Pazarlama Direktörü Seda Simur Büyükkucak ve Arzum Pazarlama İletişimi Müdürü Melike Gezgin aldı.

Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, “Arzum olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz deneyimin çeşitliliğini ve kalitesini artırmak adına her geçen yıl yatırımlarımızı artırıyoruz. Kullanıcı deneyimini dijital teknolojilerin yanı sıra insan kaynağımızla da güçlendiriyoruz. Birçok alanda uyguladığımız çoklu kanal stratejimizi kullanıcı deneyimi alanında da uygulayıp, satış öncesi, sırası ve sonrası olmak üzere her süreçte kullanıcılarımızın yanında oluyoruz. Marka olmanın güven meselesi olduğu bilinciyle kullanıcılarımızın çağrı merkezi, e-ticaret sitemiz, sosyal medya hesaplarımız gibi her kanaldan bize ulaşmalarını sağlıyoruz. Böylece onların istek, talep ve önerilerini her an dinleyip onları özel hissettirecek hizmet ya da ürünler geliştirebiliyoruz. Biz kullanıcılarımıza, kullanıcılarımız da bize dokunabiliyor. Arzum olarak insana yatırım olarak gördüğümüz bu adımlar da bize ödül olarak geri dönüyor. Sektörde sadece ürünlerle değil hizmetlerde de öne çıkmanızı sağlıyor. Böylece tümüyle gerçek kullanıcıların belirlediği ödüllere adımız yazılıyor” şeklinde konuştu.

Başa dön tuşu