MAGAZİN

Ankara’nın Seçkin Davetlileri Alışveriş Yapıp Çikolata Tattılar…

BrandInvest, Lou cafe & bistro’da yaptığı etkinlik ile yine bir ilk’e imza attı…

BrandInvest Lou cafe & bistro ev sahipliğinde düzenlenen Autmn melody – Chocolate tasting and shopping event ilk gün çok sayıda seçkin davetlinin katılımı ile başladı…

Necla Poyraz

Özel tasarımların yer aldığı Lou Cafe’nin üst katında giyim – takı, çanta vb. gibi stantları gezen misafirler daha sonra giriş katında bulunan Lisette markasının güzel çikolatalarını tadarak keyifli anlar yaşadılar.

Tülay Erciyes Kaya

Etkinliğe katılan davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırırken Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimleri her zamanki zarafetleriyle dikkatleri üzerlerine çektiler.

Banu Eroğlu

Stantların açıldığı etkilikte davetliler hem alışveriş yaptı hem de Lisette çikolatalarını tadarak; etkinliğin bugünde 21 Ekim’de de devam edeceğini söyleyerek mutlaka katılacağız sözü verdiler.

Elif Ölmez

BrandInvest kurucusu Naz Ersoy etkinlik hakkında yaptığı açıklamada; “Chocolate tasting and shopping event 20 Ekim’de Cemiyet hayatını ve Ankara sosyal yaşantısını bir araya getirdi. Günün detaylarında üst katta özel tasarım stantlarımız, iki gün boyunca gelen konuklara ürünlerinin tanıtımın yaparak alışveriş etmelerini sağlayacak.  Alt katta ise Lisette markasının güzel çikolataları kahve eşliğinde, gün boyunca tadılarak keyifli anlar yaşanacak.  İki gün sürecek olan etkinliğimize ilk gün yoğun bir ilgi vardı. Bizim Brandinvest olarak Ankara’da PR ve etkinlik ajansımız bulunmakta ve düzenli olarak her ay kapalı ve açık bu tür davetler yapmaktayız. Çok yakında 18 Kasım günü bir etkinliğimiz daha olacak ve şimdiden onun müjdesini veriyoruz“ şeklinde konuştu.

Mülkiye Alagöz

BEMSE gıda pastaneler şefi Ceren Altıngüzgün ise Lisette, çikolatasının sunumunu yaparak, yaptığı açıklamada,

Ceren Altıngüzgün

“Sizler bizim çikolatalarımızı tattığınızda çok heyecanlanıyor ve mutlu oluyoruz. Bu yıl aramıza 4. Nesil denilen bir çikolata girdi. Bu çikolatanın 13 yıl üzerinde çalışıldı, artı bir yılda sektöre kazandırma ile 14 yıllık bir emeğin ürünü olarak piyasaya sunuldu.

Aylin Özal

Bu çikolata özel ve kendinizi şımartmak için sizlerin tatmasını bekliyor. Hepinize afiyet olsun”  dedi.

Ayşe Nur Özal

BEMSE gıda satış müdürü Ali Alphan Alpat ise Lisette’in hikayesinin, diğer ürünlerinde de  örneklerini farklılaştırarak beğeniye sunduğu konusuna değinerek; “Çikolatamız aşkını bir adım öteye taşımak ve bu sefer damaklarda tatlı bir şölen yaşatma arzusuyla hayatına başladı.

Aysel Akçay

Tamamı kendi atölyelerimizde ve Lisette şefleri tarafından üretilen el yapımı çikolatalarımızı  yarında baş döndürücü kahveler ve milkshake’ler eşliğinde tadacaksınız” dedi.

Ayşe Küçük

Lou cafe & bistro işletmecisi ve müdürü Sadık Som ise Dünya mutfağından seçkin örneklerin sunulduğu mekânda Cemiyet hayatı ve davetlilerle birebir ilgilenerek büyük bir misafirperverlik örneği sergiledi…

Ela Gürbüz

Cafe’nin iç ve dış bölümünde leziz yemeklerin ve içeceklerin elemanlar tarafından servis edildiği Lou cafe & bistro gelen davetlilere unutulmaz bir gün sundu…

Esra Bozlak

İki gün süren etkinliğin basın sponsorluğunu ise Klass Magazin üstleniyor. Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı Event 21 Ekim’de “bugünde” devam edecek…

 Evrim Kaya

Ender Canan Adan

Yeşim Öner

Esra Arıcı

Anna Ergen  –  Anna Burakgazi

 

 Ayla Eryildirim – Burcu Baydar

Aytül Şenyurt

Diana Odekova

Gamze Akpolat

 Güliz Kalaycı

İlay Güven

Melis Gündem

Nilsu Alizade

Özde Erkoç

Irmak Balcı

Pınar Canalp

Yağmur Yıldırım

Görkem Çamlıbel

Nelly Hiçdurmaz

Nesrin Kılavuz

Aynur Kalaycı

Feray Eryılmaz

 

Başa dön tuşu