MAGAZİN

ANKARA’DA GÖZ ALICI MİMARİ: ZERAY FUTURE DELUXE CITY

Yüksek yaşam standartlarındaki konseptleriyle her geçen gün proje ağını genişleten Zeray, Ankara’daki ilk projesi ZerayFuture Deluxe City’i basına tanıttı…

Aytül Ayhan – ŞuhedaTuroğlu – Zeki Zeray – Ebru İzin – Buket Aydın

Ankara Bağlıca’da  geleceğin şehri inşa ediliyor.

Ankara’daki satış ofisinde yapılan lansman programına; Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, Satış Müdürü Ebru İzin, Zeray İnşaat Satıştan Sorumlu Genel Müdür yardımcısı Şüheda Turoğlu,  basın mensupları ve davetliler katıldı.

Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, başkentimizin 50 yıl sonrasını öngörerek planlamalar yapıyoruz şeklindeki açıklamasında; “ Projelerimizle bulunduğumuz bölgeyi kalkındıran ve kalkındıracak olan bir değer üretiyoruz. Ülkemiz gelişmeleri doğrultusunda yatırımlarını doğru planlayanlar kazanabilecektir. Biz de şirket içerisinde oluşturduğumuz kişiye özel esnek ödeme planları ve bankalarla yaptığımız garantörlük vb. anlaşmalar ile kendi kitlemize bu değeri bugünden sunabiliyoruz. Bu nedenlerle bulunduğumuz Bağlıca’nın Batı Şehri olarak tanımlanan bölgede birçok arazi anlaşması sağladık. Sıra dışı modern çizgisi ve göz alıcı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken ZerayFuture Deluxe City’de tüm bloklar, sakinlerinin eşsiz şehir manzarasını kesintisiz bir şekilde deneyimleyebilmesi için özenle konumlandırıldı. Bütüne baktığınızda geniş ve ferah olan ortamlar, detaya indiğinizde ise keşfedilmeyi bekleyen zenginliklerle dolu yaşam alanları Ankara’da ayrıcalıklı yaşamı tercih edenlerin ilk adresi olacak” dedi

Zeki Zeray – Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı

Zeray’ın yeni yatırımlarından Kocaeli’ndeki Esil Kartepe ve Dora Hill projelerinin ardından satışa sunduğu ZerayFuture Deluxe City’de her şey yaşamı bütünleyen tüm detaylarıyla hayatı ayrıcalıklı kılmak için tasarlandı.

ZerayFuture Deluxe City Ankara

ZerayFuture Deluxe City’nin, Zeray İnşaat’ın Başkent’e adım projesi olması sebebiyle önemini ifade eden Zeray İnşaat Satış Müdürü Ebru İzin; “Projemiz, Ankara’nın gelişmeye ve değerlenmeye en müsait yeni yerleşim bölgesi Etimesgut Bağlıca’da, proje isminin de karşılığı olarak geleceğin lüks şehrine yaraşır bir konseptte, daire içinde müstakil hayatın yaşanabileceği, nitelikli konut anlayışının çok üzerinde geliştirildi. Göz alıcı mimarisinin yanında PentHouse deneyimiyle de modern ve lüks bir yaşama olanak sağlıyor. Yalnızca tasarımında değil daire içindeki detaylarda da bağımsız bölümlerde yer alan hamam ve saunasından, el işçiliği estetik asma tavanlara, benzerine rastlanmayan mobilya uygulamaları ve malzeme seçimlerine kadar projeye özgü birçok detay titizlikle düşünüldü. Temmuz ayında başladığımız ön talep sürecinden bugüne yüzlerce kişi projemize ilgi gösterdi. Lansman satışlarımızın aynı ilgiyle süreceğini ve talebin de artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Proje ilgililerine kendi bünyemizde ya da banka kredili kişiye özel esnek, avantajlı ödeme planları sunabiliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Başkent’in çehresini değiştirecek lüks konut projesinestart verildi

Zeray İnşaat Satıştan Sorumlu Genel Müdür yardımcısı Şüheda Turoğlu ise, projenin en önemli özelliğinin dış mimarisi ve tasarımı olduğunu belirterek; “Etkileyici ve göz alıcı taç şeklinde bir mimariye sahip. Bunun paralelinde daire için detaylarıyla da özel el işçiliği uygulamalarına kadar müstakil bir hayatın konforunu bir daire içerisinde sığdırdık. Bununla birlikte projemizin sosyal donatılarında açık gölet alanları, kapalı spa havuzu, kapalı-açık çocuk oyun alanları, hobi alanları. Bahçe kullanım alanları, ara katta yer alan balkonlar ve en üst katta yer alan penthouse dairelerde özel havuz kullanım alanlarıyla beraber birçok opsiyon sunabiliyoruz” dedi.

ŞuhedaTuroğlu- Zeray İnşaat Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Ankara’nın gözde projesi ZerayFuture City muhteşem bir basın lansmanıyla görücüye çıktı. Basın camiasında yoğun katılımın olduğu kokteylin sunumunu Buket Aydın üstlendi.

Aytül Ayhan – Zeray İnşaat Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Zeki Zeray – Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı

Buket Aydın

Furkan Bozan – ŞuhedaTuroğlu – Zeki Zeray – Ebru İzin – Aytül Ayhan

Başa dön tuşu