EKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYESAĞLIKVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

ANGİAD Yardımlarına Devam Ediyor

ANGİAD Yardımlarına Devam Ediyor

Bugün itibari ile 70 çadır, 70 soba ve 300 torba kömür Yardım Tırı,  Hatay AFAD Koordinasyon Merkezi’ne ulaştı. Depremzedelerimizin acılarına ortak olmak, yaraları sarmak için Başkan Ertuğrul ONAT, Genel Sekreter Burcu KANIK ve Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun SÖNMEZ deprem bölgesine gittiler…

Derneğin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, ANGİAD’ın depremin yaşandığı ilk andan itibaren yönetim kurulunca oluşturulan kriz masası ile ihtiyaçları raporladığı ve ilgili devlet makamlarıyla tam koordinasyon halinde çalıştığı bildiriliyor.

ANGİAD Başkanı Ertuğrul Onat yaptığı yazılı açıklamada; “Üyelerimizin bağışlarıyla aldığımız 70 adet çadır ile 70 adet soba ve 3 yüz torba kömürü Hatay AFAD Koordinasyon Merkezi’ne teslim ettik. Katkı sağlayan üyelerimize kıymetli destekleri için teşekkür ederiz. Unutmayalım ki; yaralarımızı hep birlikte dayanışmayla saracağız. Bölgede acil ihtiyaçların karşılanması için desteğimize devam edeceğiz” dedi.

ANGİAD Başkanı Ertuğrul ONAT’ın Jandarma erleri ile birlikte Kömür çuvallarını taşıması çevredekiler tarafından takdire şayan karşılandı.

Başa dön tuşu