MAGAZİN

Altın Kelebek yok oldu

Ünlü magazin yazarı Şenay Düdek’ten çarpıcı tespit ” Ama ülke de ne adil kaldı ki ”

48.ncisi yapılacak olan Altın Kelebek ödülleri bu yıl protestoları ile gündemde. Çok sayıda sanatçı Altın Kelebeği veto ederken, ünlü magazin yazarı Şenay Düdek’ten çarpıcı bir açıklama geldi. Düdek,eskiden altın kelebek için yarışanlar, artık gitmemek için yarışıyor dedi.

Aslı Şafak, Armağan Çağlayan, Grup Gripin, Işıl Yücesoy,Vahide Perçin, İşin Karaca,Ceylan Ertem,Redd Grubu,Oya Başar, Yeşim Salkım,Kalben ve Şanışer Altın Kelebek ödüllerini veto ettiler.

Son olarak veto eden Nazan Kesal sosyal medya hesabından paylaşım yaparak şunları söyledi “Altın Kelebek’de
En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösterilmişim.
“Adil “olmayan bir yarışmanın adaylığından çekildiğimi belirtmek isterim.Yarışmacılara başarılar diliyorum.”diyerek paylaşım yaptı.

Ünlü magazinciden destek

Kesal’ın bu paylaşımı destekleyen ünlü magazinci Şenay Düdek ise şu çarpıcı tespitler de bulundu. Düdek,daha önce Altın Kelebek ödüllerini için yarışırlardı şimdi ise veto etmek için birbiriyle yarış halinde insanlar dedi.
Düdek ayrıca şunları söyledi: Wovvvvvvv benim zamanımda insanlar o sahneye çıkıp ödül almak için yarışırlar en güzel giysileri ile(Pazarlık yapılmadığı için)gelirler ve heyecanla,merakla beklerler di…Ama artık ÜLKEDE NE ADİL KALDI Kİ?” dedi.
Altın Kelebeği ilk veto eden Aslı Şafak, İbrahim Tatlıses’in yaşam boyu Onur ödülü alacağı için böyle bir karar aldığını söylemişti.

Başa dön tuşu