FOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYE

2024 Seçimlerini Yapacak, Peki ya Siz?

2024 Seçimlerini Yapacak, Peki ya Siz?

2024 Seçimlerini Yapacak, Peki ya Siz?

 

Etkileşimi odağına alarak geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdüren Twitburc markasının kurucusu Astrolog ve Yazar Zeynep Turan, 2024 yılında Türkiye ve dünyayı bekleyen gelişmeleri MAG Okurlarıyla paylaştı.

Sözlerine “Tarihe adını yazdıracak bir yıl ile karşı karşıyayız” diyerek başlayan Astrolog ve Yazar Zeynep Turan “2024 yılı, geçtiğimiz yılların da üstünde bir yıl olacak. İletişim gezegeninin işleri bozmasıyla başlayacak 2024 yılı, savaş gezegeninin geri gitmesiyle de bitecek. Retro ile başlayıp, retro ile biten seneler büyük gelişmeleri içerisinde barındırır. Bildiğimizin, hesapladığımızın dışına çıkacağımızı anlatır. Kişisel hayatlarımızı duygu olarak daha savunmatik, davranış olarak da daha minimale taşıyacak. Dünyaya etkisi ise; hepimize aynı köşeden baktıracak kitlesel olayları barındırıyor olması” dedi.

2024 yılı boyunca Satürn’ün Balık burcunda hareket edeceğini ifade eden Zeynep Turan “Öğreten gezegenin ve illüzyon gezegeni Neptün ile yakınlaşması, sadece denizleri gündeme getirmekle kısıtlı olmayacak. Nükleer denizaltı başlıklarını, deniz tabanlarından geçen doğal gaz boru hatlarındaki sabotajları, kurulacak yeni deniz üsleri; üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin ana gündemi haline gelecek. Su burcunda konumlanan iki jenerasyon gezegeni kara savaşlarının, deniz savaşlarına sıçrayabileceğini işaret ediyor. Gökyüzünün hava ve su elementine teslim olması 2024 yılının temasında;

• Karadeniz limanlarının uluslararası ticari istasyonlara dönüşmesi,

• Liman şehirlerinin ve adalarının sadece turistik değil ticari kaslara da dönüşmesi,

• Ülkemizde yeni hava limanı inşalarına start verilmesi,

• İstanbul’un sanayisinin taşınması; konularını hayata geçirecek” açıklamasında bulundu.

Başa dön tuşu