DÜNYAEKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEYEREL HABERLER

1923 akaryakıt istasyonu

Petrol Ofisi 1923 akaryakıt istasyonuyla Cumhuriyetimizin yeni yüzyılındaki yolculuğuna hazır

Akaryakıt dağıtımında Türkiye’nin lideri olan Petrol Ofisi Grubu, Cumhuriyet’in 100. yılını 1923’üncü istasyonuyla karşılıyor.

Türkiye’nin en geniş akaryakıt dağıtım ağına sahip Petrol Ofisi Grubu, 81 ile yayılan ağıyla nihai tüketici ile buluştuğu temel kanal olan istasyonlarında fiziksel standartlarını geliştirmeye ve yeni nesil teknolojilerin de gücüyle müşteri deneyiminde fark yaratmaya devam ediyor. Petrol Ofisi Grubu bu kapsamda tasarladığı istasyonlarına yenilerini ekleyerek Cumhuriyetin 100. kuruluş yıldönümünde istasyon sayısını 1923’e ulaştırıyor.

Petrol Ofisi Grup CEO’su Mehmet Abbasoğlu, “Petrol Ofisi Grubu olarak Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına 1923’üncü istasyonumuzla girmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde, milyonlarca misafirimizi ağırladığımız istasyonlarımızda, sektöre öncülük eden ürün ve hizmetlerimizi sunmak için sürekli çalışıyoruz. Türkiye’nin enerji altyapı grubu olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Ülkenin akaryakıt ve madeni yağ pazarlarındaki geleneksel liderliğimizi korurken, attığımız her adımda Türkiye’mizin enerji koridoru konumunu güçlendirecek altyapı ve yenilikçi teknolojilere yatırım yapıyor, yarattığımız ölçek ekonomisi ile ülkemizin sürdürülebilir büyümesine katma değer sağlayacak girişimler yaratmaya özen gösteriyoruz. Bugünden yarına güvenle hazırlanırken Cumhuriyetimizin yüzüncü yılının heyecanını içimizde hissediyoruz.” şeklinde konuştu.

Başa dön tuşu