FOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYE

Sevim Alan da Radara Girdi

Her şey Dilan Polat ile başladı: Tutuklanan Dilan Polat’ın ardından gözler birçok diğer sosyal medya fenomenine dönmüş, lüks yaşamlarının ve kısa sürede kazandıkları paraların kaynağı merak edilmeye başlandı.

Her şey Dilan Polat ile başladı: Tutuklanan Dilan Polat'ın ardından gözler birçok diğer sosyal medya fenomenine dönmüş, lüks yaşamlarının ve kısa sürede kazandıkları paraların kaynağı merak edilmeye başlandı.

Bu süreçte Polat’ın yakın arkadaşı Sevim Alan, Engin Polat’ın Dilan Polat’a ilaç verdiği iddiasını ileri sürerek herkesi şaşırtmıştı.

Bu süreçte Polat'ın yakın arkadaşı Sevim Alan, Engin Polat'ın Dilan Polat'a ilaç verdiği iddiasını ileri sürerek herkesi şaşırtmıştı.

Dilan Polat’ın yakın arkadaşı olarak Alan cezaevinden Polat’ın isteğini dahi takipçileri ile paylaşmıştı.

Dilan Polat'ın yakın arkadaşı olarak Alan cezaevinden Polat'ın isteğini dahi takipçileri ile paylaşmıştı.

Detaylar:

Dilan Polat'ın Yakın Arkadaşı Sevim Alan, Polat'ın Cezaevinden İsteğini Paylaştı

Sevim Alan da 64 güzellik salonu ile dikkat çekmeye başladı: Eski bir videosunda yeni taşınacağı evle ilgili açıklamalar yapan Alan’ın “140 bin TL kira, 140 bin TL aidatı” olan bir eve bakmaya gitmesi yeniden gündem oldu.

Sevim Alan da 64 güzellik salonu ile dikkat çekmeye başladı: Eski bir videosunda yeni taşınacağı evle ilgili açıklamalar yapan Alan'ın "140 bin TL kira, 140 bin TL aidatı" olan bir eve bakmaya gitmesi yeniden gündem oldu.

Deniz Akkaya da bu açıklamaları üzerinden Alan’ı hedef almıştı.

Deniz Akkaya da bu açıklamaları üzerinden Alan'ı hedef almıştı.

Dikkatlerin ardından varlığını sorgulayanlara isyan eden Sevim Alan, katıldığı bir Twitter (X) yayınında Murat Ağırel’i arayarak gelir kaynağı hakkında bilgi verdiğini ileri sürdü.

Dikkatlerin ardından varlığını sorgulayanlara isyan eden Sevim Alan, katıldığı bir Twitter (X) yayınında Murat Ağırel'i arayarak gelir kaynağı hakkında bilgi verdiğini ileri sürdü.

Murat Ağırel ise bu sohbet odasına katılarak “3 saat değil 3 dakikalık konuşmam bile yok. Böyle bir şey yok… Benim böyle bir vaktim yok. Tehdit edildiğini söyledi, suç duyurusunda bulunduğunu yazdı. Bu kadar hızlı zenginleşmenin kaynağı nedir diye sordum. Vergi matrahı ile ilgili belge gönderdi, milyonlar almadığını beyan etti. Diploma gönderdim demiş öyle bir şey yok” diyerek Alan’ın iddialarını yalanladı.

Murat Ağırel ise bu sohbet odasına katılarak "3 saat değil 3 dakikalık konuşmam bile yok. Böyle bir şey yok... Benim böyle bir vaktim yok. Tehdit edildiğini söyledi, suç duyurusunda bulunduğunu yazdı. Bu kadar hızlı zenginleşmenin kaynağı nedir diye sordum. Vergi matrahı ile ilgili belge gönderdi, milyonlar almadığını beyan etti. Diploma gönderdim demiş öyle bir şey yok" diyerek Alan'ın iddialarını yalanladı.

Bakalım daha neler göreceğiz… Yorumlarınız neler?

Bakalım daha neler göreceğiz... Yorumlarınız neler?
Başa dön tuşu